teisipäev, 26. jaanuar 2010

Padjaklubi

Aset on leidnud järgmine vestlus, kopeerisin selle ümber, et soiku ei jääks:

Kudzu ütles...
Mnjaa, tuleb vist jällegi üks Padjaklubi kohtumine korraldada, kus me saaksime oma Haigustest rääkida ja vaadata, kas nende pealt ennustada annab midagi. Pikka liugu, head viljasaaki, sooja ilma?

Morgie ütles...
Ilusat ilma meil, Talinas, ei ole.
Ühtlaselt hall.

Lendav ütles...
Padjaklubi kuluks ära küll. Kes tahaks järgmisena seda segast kampa enda pool näha (kodu EI OLE peale seda enam endine)?

Ma ootan?

Anonüümne ütles...
Kui teil kõigil on piisavalt paha, siis ootan enda juurde - meie khylastamise järel pole ka teie enam endised! Ning meie abil saavad totaalselt muudetud arusaamised sellest, mis on hea, hubane, mõttekas, terve, ilus & muu inimlik!
Meie juures saab ka ehitusmaterjalide pealt ennustada.
Trv Kaaren, majavammi-oraakel.

Lendav ütles...
Jess! Millal?

Kudzu ütles...
Jah, paku aga aeg, Majavammi pealt polegi ennustanud (Tee Paks jäi ka millegipärast ära, aga no seda viga annab parandada).

kaaren ütles...
Pakun veebruari. Teoreetiliselt on siis soojemad ilmad kui praegu - soojus ja teeolud on tähtsad kaugemalt kui 3 km ja muu vahendi q omade koibadega tulijatele. Kuna ma põmst nädalavahetuseti kodus olen, siis võite omavahel klapitama hakata.

Lendav ütles...
Kuna kahjatsusväärsel kombel jäi Morgie Elvasse tulemata, siis äkki ta Võsiverre saaks tulla? Morgie, millal sul siiakanti asja on?

Mul endal on 6-7 veebr. kinni. Õpin pehmet mööblit restaureerima ja nende kuupäevade valimisel jõuaksin külla vastikult hilja. Võibolla alles siis, kui vamm juba otsas... Ja Tee Paks kõhnaks kulunud...

Niisiis prouased Kudzu, Morgie, Moorike (ja kui mõni ununes, andke andeks), andke märku!

Kudzu ütles...
Mul on veebruaris kõik nädalavahetused vabad, seega eelistusi ei ole, nii et pakkuge, kuidas teile sobiks.

kaaren ütles...
Põmst võib meile ka lapsi kaasa võtta, diskrimineerimist mistahes alustel ei toimu. Meie majas elab ka lapsi, kes kyll ei oma parimat ja peenimat kasvatust.
K.

Lendav ütles...
Lgp prouased Morgie ja Moorike? Mida ütlete teie? Olete ka olemas? Ja Sol? Kas proua Sol soovib meie müstilisi koosviibimisi rikastada?

-----

Niiviisi. Loodan, et vestlus jätkub.

1 kommentaar:

Sol ütles ...

Pr. Sol tahab küll :) Kutsuksin teid oma poole, kui Putini pilv üle läheb (s.t. kui külma on jällegi alla 15 kraadi) ja kindlasti mingil ajal kutsungi, aga ma arvan tõepoolest, et Kaarnapesas on põnevam.