reede, 23. juuli 2010

Spämm

Ikka veel teevad need armastuskirjad nalja:D Kellel juba kõrini, ärgu lugegu.


Kallis
  
Olen barrister James Kaila, advokaadiga õiguse isiklik advokaat üles Hr K.C.Tommingas, teie riigi kodanik, kes kasutas töötada töövõtja Lome Togo. Siin pärast nimetatakse näiteks minu klient. On 30. aprill 2006, minu klient ning nende ainus tütar oli kaasatud autoõnnetuse mööda Lome-Togo kiirtee.
Kõik sõidukis sõitjad kahjuks kaotas seal elu. Sellest ajast alates olen oleme teinud mitmeid järelepärimisi siin leida mõni minu kliendid pikendada sugulased on see ka olnud edukas.
Pärast neid mitu ebaõnnestunud, otsustasin ma otsida koos tema nimi, mis motiveeris mind teiega, leida iga pereliige seega võtsin you.I havecontacted Teid aidata repartrating fondi väärtuses USA $ 12.500.000 jäänud minu kliendi enne kui ta saab confisicated või deklareeritud kasutuskõlbmatuks poolt Turvalisus Finance Firm (pank), kus see suur summa oli deponeeritud.
Ütles Turvalisus Finance Company on andnud mulle teade, et anda lähisugulasega või on tema konto confisicated lähema 21 ametliku tööpäeva.
Kuna mul on olnud unsuccesfull leidmisel sugulaste üle 2years nüüd Ma otsin nõusoleku esitada teile kui Lähisugulane üles surnud sest sul on sama perekonnanimi, nii et tulu selle konto võib maksta you.Therefore kohta kätte saanud oma positiivse vastuse, me arutab seejärel jagamise suhe ja korra muutmist. Mul on kogu vajaliku teabe ja õigusliku dokumente All I nõuavad sinult on teie ausad koostööd võimaldavad meil näha selle tehingu läbi. I garantii, et see täide alusel seaduslik korraldus, mis kaitseb teid mis tahes rikkumise õigusega.
Palun vastake kaudu sellele aadressile: james.kaila@inmail.sk
Palun lahkesti täitke alljärgnev informatsioon:
1 Teie nimed täielikult ...
2, Töökoht ...........
3, Age ..................
4, telefoninumber .........
5, e-posti aadress :......
6 Riik :..............
Parimate soovidega.
James Kaila Esq.
Tel: 002280881571

****************************************

Olen dr Paul Vancio Alates Harlsden, North West London, siin Inglismaal. Ma töötan Natwest Bank Corporation Londonis. Kirjutan teile työhuoneestani, mida on tohutu kasu nii meile. Minu departemangu, olles juhtimisabi (Greater London Regional Office), olen avastanud, mahajäetud summa £ 15 miljonit Suurbritannia Suurbritannia naela (Fifteen Million Suurbritannia Suurbritannia nael) kontole, mis kuulub üks meie välismaistele klientidele Late Mr.Terry Ryan USA kodanik, kes kahjuks kaotas oma elu tasapind crash of Alaska Airlines Flight 261, mis kukkus 31. jaanuari 2000, kaasa arvatud tema naine ja ainult tütar. Valik Teile on tekitanud alates geograafilist laadi kohta, kus te elate, eelkõige seetõttu, et tundlikkus tehingut. ja konfidentsiaalsuse siin. Nüüd meie panga on oodanud ükskõik sugulaste ees-up tuleb nõuet, kuid keegi ei teinud seda. Mina isiklikult ei ole andnud leidmisel sugulaste 2 aastat nüüd, Ma otsin oma nõusoleku esitada teile kui Lähisugulane / Kas abisaaja surnud, nii et teel selle konto hinnatud 15 miljonit dollarit võib maksta teile. See on välja makstud või jagada need protsendid, 60% mulle ja 40% sulle. Mul on tagatud kõik vajalikud juriidilised dokumendid, mida saab kasutada varundage see väide me tegemisel. All i need on täita oma nime dokumentide ja legaliseeriks see kohus siin tõestada teile õigustatud toetusesaajaga. All I nõuavad nüüd on teie ausad Co-, Konfidentsiaalsus ja Trust, mis võimaldavad meil näha selle tehingu läbi. I garanteerida teile, et see täide viia seaduslik korraldus, mis kaitseb teid mis tahes rikkumise seadust. Esitage mulle järgmine: see on väga kiiresti palun.
1. Täisnimi
2. Teie Direct Mobile arv
3. Teie kontaktaadress.
4.Your Age

Võttes läbinud metoodiline otsida, otsustasin ma teiega loodame, et sa leiad selle ettepaneku huvitav. Palun teie kinnitus sellele kirjale ja näitab teie huvi esitavad teile rohkem teavet. Endeavor lasta mul tunne oma otsuse niipea kui võimalik. Palun minuga kaudu minu era e-post: dr.paulvancio@live.ca Regards, Dr Paul Vancio Eraldi Tel: +44-7011173605 Post: dr.paulvancio@live.ca

************

Kõik see värk on tulnud asutuse ametlikule aadressile, see tähendab kusagil surid Tartumaa Tervisespordikeskuse kallid sugulased vms? Ja tundmatu (aga very usaldusväärne) advokaat püüab kohutava kiirusega (21 tööpäeva) nahka üle kõrvade tõmmata...

Ja see tõlge! Soomekeelseid sõnu hulka, lausa maiuspala! Kui veel mõne pooliku venekeelse väljendi ka hulka saaks, oleks lausa liiga hea. Ja see, kuidas nii Paul kui James lubavad üsna ühtemoodi seaduse rikkumist kaitsta, nii nummi...

-----

Tegelikult oli täna põrgulik päev, algul tapvalt palav, mõistuse tahtis võtta (ja mina muidugi tööl, kassititt ka kaasas), siis tuli leevendav vihmake ja äikseke, mis lõi kõrgepingeliinikese sõlme, meie olime suure invalaagriga pool päevakest vooluta, enne ööd siiski saime eluandva särtsu tagasi (enne, kui pumbajaama genekas bents otsa oleks saanud ja maja veeta jäänud...). Nüüd tuleb mul hommikul 9-ni vastu pidada, ehk tuleb minu lõbustamiseks veel paar head spämmi...?

Elu nagu lill, isegi barrister James Kaila pöördub minu poole tiitliga "Kallis", kõbusatest inva-taatidest rääkimata, kes kahjatsevad küünlaromantika lõppu... Ja kassilapsel lähevad silmad lahti.

Kommentaare ei ole: