neljapäev, 8. juuni 2017

10x kuulsam... ...ehk ma olen jälle vilmi pääle sattunud. Need kaadrid on eilsest päevast. Ma pikalt-laialt imestasin, miks Karli lapselaps drooniga mängib, see sumin käis alguses ikka närvidele ja ega see hea tunne ei ole, kui näed kaamerasilma enda kohal lendamas. Aga nüüd, peale selle video nägemist, olen kõik andeks andnud. Välja arvatud selle, et objektiiv on pisut moonutanud - täpselt minu koha pealt on pilt laiaks kiskunud. Tegelikult ma nii kobe ju pole? Ei ole ju?!

Täna oli vibutiirus vaiksem, sain külastada teisi tiire ja oma kätt proovida lamades sportpüssiga (10,7 silma), sportpüstoliga (10,5), scattiga (elektroonikaga ühendatud õhupüstol) (10,6), vabapüstoliga (9,5) ja liikuva märgi tiirus (10 koma midagi). Vibu tulemuse tahan laupäeval kirja saada ja kui viitsin, siis proovin ka põlvelt ja püsti püssi lasta. Kokkuvõttes on lootust saada veel natuke au ja kuulsust, kui keegi mind pühapäeva päälelõunaks ei ole edestanud. Seatiirus (liikuv märk) on täitsa lootust, sest seda vist selle võistluse raames rohkem lasta ei saa ja ma olen hetkel tolles arvestuses ainuke naine 😃

Tegelikult tahtsin kirjutada postituse lõhnadest. Alustuseks sellest, kuidas koju tulles on vasakul piibelehed ja paremal sirelid ning nende vahelt läbi astudes on tunne, nagu saaks labidaga kahelt poolt korraga vastu pead. Heas mõttes 😊. Ja teiseks värsked muljed lasketiirust. Püssirohulõhn ei ole kuidagi ei piibelehe ega sireli sarnane, aga oma võlu on sellelgi.

---
Täiendus 10. juunist. Täna osalesin laserlaskmise võistlusel (tulemust ei mäleta, vist midagi 28000), esimest korda elus proovisin seistes lasta ja põlvelt lasta. Ja lamades toelt. Päris põnev oli. Seistes oli tulemus midagi üheksaga, põlvelt 10,4, lamades toelt ka midagi 10,2 vist. Vibuvõistluse sain ka kirja, ikka 10 silma ringmärki ning 40 silma dartsi märki. Nii et minu poolest on kõik võistlused proovitud, nii tubli pole ma veel ühelgi aastal olnud! Muidu ikka vibu ja püstol ja suurt rohkem ei midagi.

4 kommentaari:

Milda ütles ...

Mõlgutasin ka mõtet lõhnadest, selline bukett on õhus! Aromaatne!

Rahutu rahmeldaja ütles ...

Lahe film :) Maru asjalik tütarlaps :P

Anonüümne ütles ...

Ja milline soeng! Nagu ilus lilleõis :)
Kui hea film...

Lendav ütles ...

Film on hea jah. Ja tütarlaps on asjalik. Kui ta ainult oma talje veel ka kusagilt üles otsiks, oleks veel ilusam pilt :D

Soeng on Lagle maalitud. Ütlesin, et tehku kas pardipoja träpsuline või seapõrsa triibuline. Seekord sai natuke põrsa moodi, mulle väga meeldib.